آشنایی با مناطق دیدنی آزادشهر

آزادشهر با نام قدیم شاهپسند از شهر های استان گلستان است. این شهر با قرار گرفتن در استان زیبای گلستان جاذبه ها گردشگری و طبیعت بکر و زیبایی دارد. اگر در فکر سفر به این استان زیبای کشورمان و شهر زیبای آزادشهر هستید برای آشنایی با مناطق دیدنی آزادشهر با ما همراه شوید. برای دیدن زیبایی های شمال ایران، یک بار سفر به این منطقه کافی نیست. هر کدام از شهر ها و شهرستان ها و حتی روستاهای این مناطق زیبایی ها خاص خود و طبیعت بکر بسیار دارند. یکی از این شهر ها آزادشهر است. دیدن مناطق دیدنی آزادشهر خود به تنهایی نیاز به سفری چند روزه دارد.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

مناطق دیدنی آزادشهر

سفر به استان گلستان

استان زیبای گلستان در گذشته بخشی از استان مازندران بود، در سال ۱۳۷۶ از این استان جدا شد و با نامی مستقل تبدیل به استان گلستان گردید. آزادشهر یکی از شهر های این استان با طبیعت بکر و زیبایی های بسیار تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری این استان شده است. برای سفر به استان و دیدن زیبایی های استان گلستان و شهر زیبای آزادشهر با ما همراه باشید تا مناطق دیدنی آزادشهر را بشناسید و برنامه سفر خود را تنظیم نمایید.

آشنایی با مناطق دیدنی آزادشهر

حال که تصمیم برای سفر به استان گلستان را دارید، به منظور آشنایی بیشتر با دیدنی های این استان و شهر آزادشهر، مناطق زیبای این استان را به صورت لیستی در اختیار شما قرار می دهیم.
● پارک جنگلی سوجاق
● روستای فارسیان
● آبشار کوهمیان
● پل قدیمی غزنوی
● زیتون تپه آزادشهر
● پارک جنگلی دلند
● آبشار لاشو
و…

رزرو اقامتگاه بومگردی نزدیک به آزادشهر استان گلستان

یکی از مهم ترین نکات در هنگام سفر، رزرو اقامتگاه و یا هتل است. امروزه شما می توانید به آسانی و از طریق اینترنت هتل یا اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو نمایید . برای سفر به آزادشهر و دیدن زیبایی های این شهر، شما می توانید اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت را به صورت اینترنتی رزرو نمایید و از اقامت در این اقامتگاه زیبا و سنتی نهایت لذت را ببرید. اقامتگاه بومگردی عمو قدرت با ارائه سرویس و امکاناتی بسیار عالی و همچنین مهمان نوازی در خور مردم دوست داشتنی شمال کشور، سفری خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد. این اقامتگاه فاصله کمی تا مناطق دیدنی آزادشهر دارد و شما اقامتی در دل جنگل و طبیعت بکر را نیز تجربه می کنید.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.