اقامتگاه بومگردی زیارت گرگان در استان گلستان

روستای دیدنی زیارت یکی از قدیمی ترین و زیباترین مناطق ییلاقی ایران به شمار می رود. سفر به این روستای زیبا و دیدنی می تواند به خاطره ای خوش برای شما و خانواده تان تبدیل شود. برای رزرو اقامتگاه بوم گردی زیارت گرگان با ما همراه شوید تا اقامتگاهی زیبا در دل این طبیعت بکر رزرو نمایید. روستای زیبای زیارت در فاصله 7 کیلومتری از شهرستان گرگان قرار دارد. یکی از دلایلی که این روستا مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است، نزدیک بودن آن به شهرستان گرگان است. بسیاری از مسافران با رزرو اقامتگاه بوم گردی زیارت گرگان، هم از آب و هوای خوب این روستا بهره مند می شوند و هم اینکه به شهر، امکانات و دیدنی های دیگر نیز دسترسی دارند.

اقامتگاه بومگردی زیارت گرگان

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

قدمت تاریخی روستای زیارت

پیشینه تاریخی روستای زیارت به دوران قبل از میلاد مسیح باز میگردد. این روستا در ارتفاع 960 متری از سطح دریا قرار دارد از این رو دمای هوای آن نسبت به شهرستان گرگان 10 تا 15 درجه پایین تر است. مردمان مهمان نواز و روستای زیارت به شغل دامداری و کشاورزی مشغولند، آب و هوا و خاک حاصلخیز این ناحیه باعث شده تا محصولات کشاورزی بسیاری مرغوبی در این ناحیه رشد کند. روستای زیبای زیارت علاوه بر اینکه خود جاذبه گردشگری مهمی است، در اطراف نیز دیدنی های بسیاری دارد که عبارتند از:  آبشار زیارت، چشمه آبگرم روستای زیارت، امامزاده عبدا… ،آبشار دوقلو و…

دیدنی های شهرستان گرگان

استان گلستان با مرکزیت گرگان هر ساله پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری در تابستان و تعطیلات آخر هفته است. این استان زیبا با داشتن جاذبه های طبیعی و جنگل های بکر و ناب به عنوان یکی از قطب های گردشگری در کشور به شمار می رود. شهرستان زیبای گرگان با قرار گرفتن در منطقه خوش آب و هوا و داشتن خاک حاصلخیز، جنگل های انبوه و آبشار های پرآب و زیبای بسیاری دارد که میتواند مقصدی خوب برای گردش و تفریح هر فردی باشد. بعضی از این جاذبه های گردشگری عبارتند از:
● روستای ییلاقی زیارت
● جنگل ناهار خوران
● پارک ملی گلستان
● پارک جنگلی النگدره
● آبشار لوه
● چشمه گل رامیان

و…

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

رزرو اقامتگاه بومگردی زیارت گرگان

برای اقامت در ییلاقات روستایی گلستان، پیشنهاد ما به شما رزرو اقامتگاه بومگردی عموقدرت در مینودشت گرگان است. اگر به شهرستان زیبای مینودشت سفر کرده باشید، دیده اید که سر سبزی و طبیعت دلنشین و بکر این ناحیه چقدر زیباست. اگر شما نیز علاقه زیادی به طبیعت دارید بهتر است در اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت ساکن شوید تا در کنار سبک زیبای روستایی و حس و حال خوب آن از امکانات رفاهی کامل نیز بهره مند باشید.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : 09111761650

 

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *