اقامتگاه بوم گردی علی آباد کتول

یکی از زیباترین شهرها در استان گلستان شهر زیبای علی آباد کتول است. اگر تصمیم به سفر به استان های شمالی کشور به خصوص استان گلستان را دارید، بهتر است برنامه ای هم برای دیدن شهر علی آباد کتول داشته باشید زیرا این شهر با آب و هوایی عالی و جاذبه های طبیعی مقصد بسیاری از گردشگران است. برای رزرو اقامتگاه بوم گردی علی آباد کتول با ما همراه باشید.

شهر زیبای علی آباد کتول ارتفاع کمی از سطح دریا دارید به همین دلیل آب و هوایی معتدل و تابستانی مرطوب دارد. این شهر زیبا در استان گلستان یکی از بهترین مقاصد در فصل بهار و پاییز است. شما می توانید با برنامه ریزی برای آخر هفته خود تعطیلاتی به یاد ماندنی را در این شهر زیبا داشته باشید. پس بهتر است همین حالا برای رزرو اقامتگاه بوم گردی نزدیک به علی آباد کتول اقدام نمایید.

 رزرو اقامتگاه بومگردی نزدیک به علی آباد کتول : 09111761650

 

قدمت تاریخی و موقعیت جغرافیایی شهرستان علی آباد کتول

پیشینه تاریخی این شهرستان با توجه به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی که در آن قرار دارد به حدود 7000 سال پیش بازمیگردد. یکی از دلایل نامگذاری این شهر به دوران صفویه باز میگردد که عده ای از بزرگان سیستانی که از طایفه کتول بودند به این شهر مهاجرت کرده اند. شهر علی آباد کتول در نزدیکی شهرستان گرگان که مرکز استان گلستان است قرار دارد و یکی از جاذبه های گردشگری استان به دلیل آب و هوا و نواحی زیبایی که دارد است. برای اقامت در این شهر زیبا، اقامتگاه بوم گردی علی آباد کتول می تواند بهترین گزینه باشد زیرا علاوه بر داشتن تمامی امکانات رفاهی، تجربه حس زیبای زندگی روستایی و آرامش را آن را نیز خواهید داشت.

جاذبه های طبیعی و گردشگری علی آباد کتول

شاید بتوان مهم ترین جاذبه گردشگری و طبیعی شهرستان علی آباد را آبشار کبودوال دانست. آبشار زیبای کبودوال تنها آبشار تمام خزه ای در ایران و بلندترین آبشار تمام خزه ای جهان است. زیبایی های این آبشار   چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

برخی دیگر از جاذبه های طبیعی و دیدنی شهرستان علی آباد کتول عبارتند از:

● دشت کمالان
● آبشار آلامن
● آبشار چلی
● دریاچه و سد زیبای زرین گلی
● روستا های ییلاقی شیرین آباد، افراخته، چینو، خلیندره، مایان و…

رزرو آنلاین اقامتگاه بوم گردی نزدیک به علی آباد کتول

برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در شهر علی آباد بهترین گزینه اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت است. این اقامتگاه بوم گردی و سنتی با تمام امکانات رفاهی و در فضایی زیبا و سنتی، نزدیک به شهرستان علی آباد کتول میزبان شما برای ثبت بهترین خاطرات خواهد بود.

برای رزرو اقامتگاه بوم گردی کافیست با شماره تماس 09111761650 تماس حاصل نمائید .

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *