اقامتگاه بوم گردی گلستان

استان گلستان یکی از استان های شمالی ایران است که با توجه به موقعیت جغرافیاییِ این استان و قرار گرفتن در مرز شمالی، دارای همه نوع آب و هوا (گرم و خشک، معتدل و مرطوب و کوهستانی) می باشد. وجود همه نوع آب و هوا در استان سبب وجود مناطق مختلف جنگلی، کوهستانی، بیابانی و … شده است. از طرفی هم وجود اقوام مختلفی چون ترکمن ها و وجود شهری مثل بندر ترکمن که این اقوام در آن زندگی می کنند، باعث جذب علاقمندان به این استان می شود.

سوئیت ریحان

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

اقامتگاه های بوم گردی در هر منطقه علاوه بر امکان استراحت و استفاده بردن از فضای دلچسب طبیعت زیبا خود نیز خدمات جداگانه ای را به مسافران خود ارائه می دهند. اگر شما به عنوان یک مسافر بوم گردشگر به قصد تفریح و رفتن به مکانی آرام و خلوت قصد لذت بردن از فضای بکر منطقه را دارید، قطعا اگر با پیشنهادات مختلفی چون سوارکاری، دوچرخه سواری، پرواز با پاراگلایدر، مکان های دیدنی بیشتری از طبیعت اطراف یا بازدید از مکان های تاریخی که به محل اقامتگاه نزدیک باشد روبرو شوید قطعا مورد پذیرش شما قرار خواهد گرفت. مخصوصا کسب تجربه پرواز با پاراگلایدر یا اسب سواری که می تواند بسیار هیجان انگیز باشد هرچند شما یک سوارکار حرفه ای باشید یا قبلاً تجربه پرواز با پاراگلایدر را داشته باشید!

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

اقامتگاه بومگردی عمو قدرت که در استان گلستان، شهر مینودشت، در دل جنگل و طبیعت زیبا قرار دارد، ضمن حفظ ساخت و معماری سنتیِ مکان اقامتگاه که به علت فاصله داشتن از زندگی پر سر و صدای شهری و قرار گرفتن در دل طبیعت زیبا بسیار آرامش بخش و مناسب برای استراحت است، با ارائه خدمات اینچنینی به مسافران خود، خود را از سایر اقامتگاه های بومگردی منطقه متمایز ساخته است. برای استفاده از فضای این اقامتگاه و حتی مشاهده اتاق ها و اطلاع از خدمات این اقامتگاه بومگردی می توانید به سایت این اقامتگاه به آدرس amoqodrat.ir رفته و اتاق مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید و از کسب تجربه ای عالی لذت ببرید.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.