اقامت در جنگل ناهارخوران گرگان

جنگل زیبای ناهارخوران در شهرستان گرگان یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی این شهرستان و البته استان گرگان به شمار می رود. یک شب اقامت در جنگل ناهار خوران گرگان می تواند یکی از زیباترین و لذت بخش ترین تجربه ها در زندگیتان باشد. برای اطلاع از شرایط اقامت در این جنگل بکر و زیبا با ما همراه شوید.

اقامت در جنگل ناهارخوران

اقامت در جنگل ناهارخوران یکی از تفریحات دلپذیر به شمار می رود. این جنگل های زیبا با قدمتی ۴ هزار ساله پناهگاه امنی برای بسیاری از گونه های حیوانی است. همچنین پوشش گیاهی و درختان سرسبز و بلند قامت این ناحیه، چشم هر بیننده ای را محو خود می کند.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

قدمت تاریخی جنگل ناهار خوران

نکته بسیار جالب درباره جنگل ناهارخوران قدمت این جنگل زیباست که عصر ژوراسیک بازمیگردد. شاید برای شما نیز جالب باشد که چرا نام این جنگل ناهارخوران است. در گذشته افرادی که برای زیارت به مکه یا مشهد می رفتند در مسیر برگشت خود، اقوام و خانواده را در این مکان ملاقات می کردند و به صرف ناهار می پرداختند از همین رو این جنگل زیبا ناهارخوران نام گرفته است. جنگل زیبا و بکر ناهارخوران در فاصله ۸ کیلومتری از شهرستان گرگان قرار دارد. اگر مسافر این شهر زیبا هستید، می توانید با رانندگی حدود ۱۷ دقیقه ای به یکی از بهترین و چشم نوازترین مناظر طبیعی دست پیدا کنید.

دیدنی های جنگل ناهار خوران گرگان

اقامت در جنگل ناهارخوران می تواند برنامه ی سفری کامل و دلپذیر برای شما و خانواده تان باشد. جنگل ناهار خوران خود به تنهایی جاذبه گردشگری بسیار زیبا و چشم نواز است اما جالب است بدانید که اطراف این جنگل زیبا نیز جاذبه های بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

● روستای زیارت

● پارک جنگلی النگدره

● آبشار تل انبار

● آبشار خال دره

و…

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری استان گلستان، شهرستان گرگان است که با خیابان های زیبا و طبیعتی سرسبز می تواند یکی از بهترین مقاصد برای سفر شما باشد.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

بهترین مکان اقامت ندیک به ناهارخوران گرگان

اگر از دوستداران طبیعت و زندگی آرام در دل طبیعت هستید و علاقه ای به رزرو هتل ندارید، میتوانید با رزرو اقامتگاه و کلبه در نزدیکی جنگل ناهار خوران، لذت زندگی آرام و به دور از هیایوی شهری را بچشید. اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت با ارائه اتاق و کلبه های جنگلی و زیبا و فراهم نمودن بهترین امکانات رفاهی می تواند اقامتی بسیار دلپذیر و به یادماندنی را برای شما و اعضای خانواده تان رقم بزند.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.