اقامت در کلبه جنگلی گلستان

استان گلستان در گذشته ایالت گرگان و بعد از آن استرآباد نام داشته است. این استان سرسبز و زیبا با جنگل های انبوه و آبشار های زیبا و پر آب، مهد تمدنی قدیمی است. سفر به این استان زیبا و اقامت در کلبه جنگلی گلستان برای هر خانواده ای شیرین و لذت بخش خواهد بود. برای شناخت بیشتر استان گلستان با ما همراه باشید.

کلبه جنگلی گلستان

 استان گلستان با قرار گرفتن در شمال کشور و در کنار دریای خزر دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب است. این استان زیبا با داشتن جنگل های انبوه و بکر مهمان بسیاری از گونه های حیوانی نیز است. هر ساله عده بسیاری از مسافران و گردشگران به بازدید از این استان زیبای کشورمان می پردازند. اقامت در کلبه جنگلی گلستان می تواند یکی از لذت های سفر به این استان باشد.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

قدمت تاریخی استان گلستان

استان گلستان با قرار گرفتن در کنار دریا و همچنین داشتن جنگل های انبوه یکی از زیباترین استان های کشور است. این استان سرسبز توانست در سال ۱۳۷۶ با جدا شدن از استان مازندران هویت مستقل پیدا کند. استان گلستان با مرکزیت شهرستان گرگان سالانه میهمان تعداد زیادی مسافر از جای جای ایران است. شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید قدمت تاریخی استان گلستان به دوران پارینه سنگی برمیگردد. وجود آب و هوای معتدل و همچنین خاک حاصلخیز و جنگل ها بسیار، باعث شده تا این استان از ابتدا محل مناسبی برای زندگی و ساختن روستا ها و شهر ها باشد از این رو با پیشرفت و گسترش روستا ها، شهر ها پدید آمدند.

دیدنی ترین مناطق استان گلستان

جای جای این استان زیبا مملوء از مناطق دیدنی است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند. برخی از زیبا ترین مناطق این استان عبارتند از: پارک ملی گلستان، پارک جنگلی ناهارخوران، پارک جنگلی النگدره، آبشار شیرآباد، آبشار لوه، آبشار شصت کلاته، آبشار رنگو، تالاب بین المللی آلاگل، چشمه گل رامیان و آبشار و جنگل زیبای زیارت. اقامتگاه بومگردی عموقدرت در مینودشت با داشتن اتاق هایی شبیه به کلبه جنگلی گلستان مکان بسیار مناسبی برای اقامت در این استان است زیرا علاوه بر دیدن زیبایی های طبیعی می توانید تجربه زندگی در نزدیک جنگل را نیز حس نمایید.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

رزرو کلبه جنگلی گلستان

اگر از دوستداران طبیعت و زندگی در جنگل های بکر و انبوه هستید، استان گلستان با جنگل های سرسبز و انبوه خود یکی از بهترین مناطق برای این تجربه است. شما می توانید با رزرو کلبه جنگلی گلستان، اقامتی به یاد ماندنی برای خود و خانواده خود رقم بزنید. اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت با ارائه کلبه و اتاق هایی تمیز و آرام در دل جنگل، با بهترین امکانات رفاهی، سعی بر آن دارد تا اقامتی دلپذیر را برای شما به وجود آورد.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.