امکانات رفاهی هتل گرگان

هر فصلی از سال که قصد سفر کنیم، دریا و جنگل های سرسبز شمال جزو اولین گزینه های انتخابی ما ایرانیان است. خطه سرسبز شمال با مردمانی مهمان نواز پذیرای مسافران از داخل و خارج کشور در تمامی فصول سال هستند و کامل کننده زیبایی های بی نظیر شمال و هوای مطبوع دریا، امکانات کم نظیر هتل گرگان است که تمامی امکانات رفاهی را برای شما فراهم آورده است.

هتل گرگان

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

موقعیت جغرافیایی شهرستان گرگان

گرگان شهرستانی با شکوه در میان جنگهای سرسبز استان گلستان و مرکز این استان همیشه سرسبز می باشد، شهر گرگان کنونی تا سال 1316 استرآباد نام داشته و به عربی به جرجان معروف بوده است. گرگان در نزدیکی گنبد کاووس امروزی قرار دارد. این شهر زیبا در تمام فصول و ایام مختلف سال در هتل گرگان پذیری گردشگران داخلی و خارج کشور است که به دنبال طبیعت گردی و آرامش دریا به این مناطق سفر می کنند. این شهرستان زیبا از نظر موقعیت جغرافیایی در طول جغرافیایی 54/26 و عرض جغرافیایی 50/36 واقع است. ارتفاع آن از سطح دریا 160 متر است.

از نظر جغرافیایی استان گلستان از جنوب با سمنان و از شرق با خراسان شمالی و با مازندران از غرب همسایه می باشد. استان گلستان با مرکزیت شهرستان گرگان از جاذبه های طبیعی، تاریخی و مذهبی بسیاری برخوردار است. صنعت گردشگری با توجه به مستعد بودن منطقه در زمینه گردشگری سعی نموده است امکانات رفاهی بسیاری را در این شهرستان در نظر بگیرد تا بتواند باعث گسترش و رونق کسب و کار مردمان مهمان نواز این منطقه شود.

وضعیت آب و هوایی و اقلیمی دشت گرگان

همجواری دریای خزر با شهرستان گرگان و وجود جنگل های بکر و همیشه سرسبز گلستان و نواحی کوهستانی این منطقه آب و هوایی معتدل خزری یا مدیترانه ای را داراست و در فصل تابستان به علت بالا بودن رطوبت و گرم شدن، هوا نستا شرجی می باشد. تنوع اقلیم و وجود کوه ها، وچمنزارها، جلگه و دشت ها، رودخانه و تالاب ها و وجود شالیزارها، این منطقه را جزو مناطق منحصر به فرد طبیعت ایران نموده است.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

بهترین امکانات در هتل گرگان

با توجه به زیبایی های چشمگیر این شهرستان برای مسافرانی که برای اولین بار به این شهر زیبا سفر می کنند. اولین موضوع مهم اقامت و امکانات رفاهی می باشد. در این شهرستان هتل گرگان با امکانات بسیار عالی منتظر مسافران از جای جای ایران هستند. و اقامتگاهای بوم گردی مانند اقامتگاه بوم گردی عموقدرت با داشتن اتاق هایی تمیز و آرام و غذاهای محلی خوش طعم و به یاد ماندنی می تواند گزینه ای بسیار عالی برای شما و خانواده تان باشد.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : 09111761650

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *