بهترین امکانات رفاهی جنگل گلستان

مسافرین و توریست ها در سفر به جنگل زیبای گلستان بعد از گشت و گذار و لذت بردن از تماشای رودخانه ها، آبشارها و حیات وحش نیاز به استفاده از بهترین امکانات رفاهی جنگل گلستان را دارند. در این پارک جنگلی خوشبختانه امکانات رفاهی زیادی از قبیل پارکینگ، کمپینگ‌، رستوران، سرویس بهداشتی، اجاق و زباله دان‌ها فراهم شده که می توانند از آنها استفاده نمایند.

پارک ملی گلستان

پارک ملی گلستان در دنیا از نظر تنوع زیست محیطی بی نظیر است. گردشگران خارجی و داخلی بسیاری به قصد دیدن طبیعت بکر این منطقه بار سفر بسته و راهی این منطقه زیبا می شوند. تمام جاذبه ها و امکانات رفاهی جنگل گلستان در این پارک زیبا دست به دست هم داده اند تا این پارک به یکی از جاهای دیدنی استان گلستان و ایران تبدیل شود.
پارک ملی گلستان از گنجینه های بزرگ کشورمان ایران است، از نظر جغرافیای مرزی مشترک با استانهای خراسان شمالی، سمنان و گلستان داشته و از نظر دسترسی، شهر گنبد با مسافتی حدود 55 کیلومتر، بجنورد با حدود 130 کیلومتر و گرگان با فاصله ای حدود 150 کیلومتر از پارک ملی گلستان واقع شده اند. با توجه به اهمیت این پارک  و استقبال توریست ها ی داخلی و خارجی برای سفر به این منطقه ی زیبا صنعت گردشگری بهترین امکانات رفاهی جنگل گلستان را در نظر گرفته است.

جاذبه های طبیعی پارک ملی گلستان

پارک ملی گلستان یکی از قدیمی ترین پارکهای ملی ثبت شده در کشورمان است این پارک زیبا پناهگاهی بی نظیر برای حیات وحش بوده و در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. بیش از هفتاد گونه از پستانداران و قریب به یکصد چهل گونه پرنده گان در پارک زیبا و بی نظیر گلستان زندگی می کنند. چشمه های بسیار زیبا و پرآب، رودخانه های خروشان، کوهستان و دره های سرسبز از دیگر جذابیت های این پارک جنگلی زیبا می باشند.

دیدنی های خاص و امکانات رفاهی جنگل گلستان

برای سفر به پارک جنگلی گلستان و با برنامه ریزی خوب برای یک روز به یادماندنی، می توانید بعد از صرف صبحانه از اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت که فاصله کمی با این پارک بی نظیر دارد راه افتاده و به دیدن موزه حیات وحش، آبشار گلشن و آبشار آق سو رفته و بعد از تماشای آنها به سمت دشت آهوان حرکت کرده و از تماشای نزدیک آهوان لذت ببرید.
برای اقامت وگذراندن روز هایی خوش، اقامتگاه بوم گردی عموقدرت با داشتن اتاق هایی آرام و تمیز و غذاهای محلی خوش طعم و به یاد ماندنی می تواند گزینه ای بسیار عالی برای شما و خانواده تان باشد.

رزرو اقامتگاه بومگردی عمو قدرت :09111761650

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *