بوم گردی ارزان

 بعد از گذشت یک هفتهٔ سخت و پر مشغلهٔ کاری و درگیر شدن ذهن به کار و مشکلات زندگی و گذراندن یک روند خسته کننده و تکراری زندگی روزمره بهترین انتخاب برای بیرون آمدن از این حال و شرایط رفتن به مسافرت است. اما نه مسافرت به یک قاره یا کشور دیگر. حتی نیاز به مسافرت رفتن به استان دیگر هم نیست. همراه شدن با گروه بوم گردی که کافیست با ملحق شدن به آنها و صرفاً هزینه بسیار اندک با سفر به گوشه گوشه شهر و استان خود از طبیعت ناب و بکر اطراف محیط زندگی و شهر یا استان خود آشنا شوید.

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

سوئیت ریحان

کافیست لوازم شخصی خود را بردارید و به همراه یک گروه بوم گردی پایان هفته خود را در مکانی زیبا که در دل طبیعت، صدای آبشار و پرندگان و … به دور از هیاهوی زندگی شلوغ و پر سر و صدا و ترافیک شهری بگذرانید.همراه شدن با گروه بوم گردی مزایای بسیاری دارد. یکی از خوبی های مسافرت های اینچنینی می تواند کوتاه مدت بودن، ارزان بودن، آشنا شدن با یک منطقهٔ جغرافیاییِ جدید و آب و هوا و چشم انداز آن ، آشنا شدن با اقامتگاه های بومگردیِ مختلف که خدمات مختلفی ارائه میدهند و از همه مهمتر آرامشی که از طبیعتِ زیبا و دلنواز دریافت می شود. به همین منظور افراد برای کسب تجربه جدید و جدا شدنِ یک یا دو روزه از محیط خانه و زندگی روزمره، در گروه های بوم گردی عضو می شوند و هر هفته یا به مناسبت های مختلف از برنامه های بوم گردی آن گروه استفاده می کنند.

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

سوئیت رعنا

 زمانی که بوم گردی کار همیشگی و دائمیِ شما باشد، به جهت کاهش و کم کردنِ هزینه ها شما ترجیح می دهید که به دنبال اقامتگاه یا گروه های بوم گردی ای بروید که ارزان تر و کم هزینه تر هستند تا از نظر اقتصادی هم برای شما به صرفه باشد. یکی از عواملی که در ارزان تمام شدنِ مسافرتِ بوم گردی شما بسیار موثر است، هزینهٔ اقامتگاهِ بومگردی است که در این مورد خاص شناختِ اقامتگاه های ارزانِ منطقه بسیار مهم است. یکی از اقامتگاه های بومگردی ارزان در ایران اقامتگاه بومگردی عموقدرت  واقع در شهرستان مینودشت استان سرسبز و زیبای گلستان است.

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

این اقامتگاه زیبا با قرار گرفتن در دل جنگل و ارائهٔ خدمات خاص کمترین هزینه را برای مشتریان خود دارد و یکی از دلایل رضایت مشتریان این اقامتگاهِ زیبای بومگردی علاوه بر خدمات و امکانات عالی ارزان بودن و گاها تخفیفات خاصی است که مدیریت محترمِ این اقامتگاه در مناسبت های مختلف برای مشتریان پروپاقرص خود درنظر می گیرد و سالانه مسافران بی شماری در همه ایام سال به این اقامتگاه زیبا رفته و از امکانات آن استفاده می کنند .

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامت : 09111761650

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *