جاذبه گردشگری ماهی پران مینودشت

یکی از شهر های زیبای شمال ایران، شهر زیبای مینودشت است. این شهر زیبا با داشتن جاذبه ها گردشگری بسیار، هر ساله میزبان مسافران بسیاری است. یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری و طبیعی این شهر، ماهی پران مینودشت است. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی بیشتر این جاذبه طبیعی بپردازیم.

ماهی پران مینودشت

یکی از بهترین برنامه های سفر برای هر فردی میتواند سفر به شمال کشور باشد. سه استان گلستان، مازندران و گیلان با داشتن طبیعت بکر و زیبایی های بسیار میتواند مقصد هر فردی برای رفع خستگی های روزانه باشد. اگر تصمیم به سفر گرفتید، جاذبه گردشگری ماهی پران مینودشت را فراموش نکنید. شهر مینودشت و جاذبه های دیدنی بسیارش میتواند مقصد خوبی برای سفر شما و خانواده تان باشد.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

شهر زیبای مینودشت

شهر مینودشت واقع شده در استان گلستان و در نزدیکی آزادشهر و گالیکش قرار دارد. این شهر زیبا با نام قدیم حاجیلر، با مردمانی مهمان نواز و جاذبه های گردشگری بسیار، در تمامی فصول سال میزبان دوستداران طبیعت است. مردمان مهمان نواز مینودشت اغلب ترک زبان اند و شغل آنها کشت توتون و گندم است. بعضی از جاذبه های گردشگری شهر مینودشت عبارتند از: پارک ملی گلستان، آبشار لولوم، آبشار سران، آبشار حسینا، آبشار ساسنگ، ماهی پران، چشمه لال، غار باستانی کیارام، دشت حلقه، جنگل زیبای باقر آباد و ماران کوه. قرار گرفتن مینودشت در آب و هوایی بسیار عالی و همچنین در میان کوه ها باعث شده تا آبشار های این منطقه در تمام طول سال پرآب باشند.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

جاذبه گردشگری ماهی پران مینودشت

یکی از بهترین جاذبه های این شهر، ماهی پران مینودشت است. ماهی پران مینودشت در فاصله نزدیکی از این شهر واقع است. در مسیر به آق چشمه که میرسد، کمی بالاتر، دقیقا جایی که کوه با رودخانه تلاقی می کند صحنه ای بسیار زیبا به وجود می آید. عبور آب از میان سنگ های کوه باعث به وجود آمدن آبشار های کوچکی میشود. اما زیبایی اصلی این صحنه، تلاش ماهی ها کوچک برای پرتاب کردن خود به بالای سنگ هاست تا به مسیر خود را ادامه دهند. به دلیل تلاش ماهی ها این منطقه ماهی پران نام گرفته است.

رزرو هتل یا اقامتگاه؟

در سفر به شمال کشور شاید این سوال در ذهن شما نیز شکل گرفته باشد که برای اقامت هتل بهتر است یا اقامتگاه؟ در پاسخ باید بگوییم که اگر از دوستداران طبیعت و زندگی گرم و آرام روستایی هستید و دل از شلوغی و تجلل شهری کنده اید تا چند روزی را در آرامش سپری کنید، پس برای شما انتخاب اقامتگاه بسیار بهتر است. اقامتگاه بومگردی عمو قدرت با فضایی زیبا و خودمانی همچنین اتاق هایی تمیز و سنتی، میزبان خوبی برای رفع خستگی های روزانه شما است . این اقامتگاه در دل کوه واقع شده تا شما را از هیاهوی شهری رها سازد.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : 09111761650

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *