جاهای دیدنی گلستان را بهتر بشناسیم

استان زیبای گلستان می تواند یکی از بهترین مقاصد سفر هر فردی باشد. جاهای دیدنی گلستان، این استان سرسبز و زیبا، برای هر شخصی جذاب و دیدنی خواهد بود. استان گلستان با جنگل های انبوه و دیدنی های بسیار و همچنین آب و هوای عالی هوش از سر هر بیننده ای می ببرد.

جاهای دیدنی گلستان

یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین استان های ایران، استان گلستان است. در این استان زیبا، شهر گرگان و گنبد کاووس نسبت به دیگر شهر ها از قدمت بیشتری برخوردارند. جاهای دیدنی گلستان همیشه سرسبز و زیبا، هر ساله مقصد بسیاری از مسافران و گردشگران ایرانی و خارجی است. با ما همراه شوید تا این استان زیبا را بهتر بشناسیم.

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

قدمت تاریخی استان گلستان

استان زیبای گلستان تا سال ۱۳۷۶ بخشی از استان مازندران بوده و بعد از هویتی مستقل کسب کرده است. قدمت تاریخی این استان به دوران پارینه سنگی باز میگردد و در گذشته نام های بسیاری داشته است که برخی از آنها عبارتند از: ورکانه، گورکام، استرآباد
همان طور که گفته شد شهر های گرگان و گنبد کاووس پیشینه ای قدیمی تر نسبت به دیگر شهر های این استان دارند. دیگر شهر های این استان از گسترش و رشد روستاها به وجود آمده اند. جاهای دیدنی گلستان در کنار آب و هوا و طبیعت بکر باعث شده است تا روستاها با افزایش جمعیت و گسترش به شهر و شهرستان تبدیل شوند.

جاهای دیدنی گلستان

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

معرفی جاهای دیدنی گلستان

دیدن تمام زیبایی های استان گلستان نیاز به سفری چند روزه به این استان زیبا دارد. اگر تصمیم دارید به این استان زیبا سفر کنید پس بهتر است ابتدا لیستی از جاهای دیدنی گلستان فراهم کنید.
تعدادی از مکان های دیدنی استان گلستان عبارتند از:

 1. برج گنبد قابوس
 2. پارک جنگلی گلستان
 3. قبرستان خالد نبی
 4. گلفشان نفتلیجه
 5. کاخ آقامحمدخان قاجار
 6. غار کیارام
 7. آبشار کبود وال
 8. جنگل النگدره
 9. پارک جنگلی ناهارخوران
 10. آبشار شیرآباد
 11. روستای زیبای جهان نما
 12. چشمه گل رامیان
 13. و…

لیست کامل دیدنی های استان گلستان بسیار طولانی تر از لیست بالاست. اما برای شروع سفر، دیدن این مناطق زیبا نیز کافی است.

اقامتگاه بومگردی عمو قدرت در مینودشت استان گلستان 

رزرو اقامتگاه تمیز و راحت شاید دغدغه بسیاری از مسافران باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود اینترنت، شما می توانید به آسانی اقامتگاه مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید تا خیالتان از بابت مکانی برای استراحت آسوده باشد. شما میتوانید با رزرو آنلاین اتاق از اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت، علاوه بر خیالی آسوده از بابت اقامت خود، میهمان نوازی و لذت سکونت در دل کوه را نیز تجربه نمایید. این اقامتگاه با فراهم آوردن تمامی امکانات رفاهی، اقامتی دلنشین را برایتان تضمین می نماید.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *