زیباترین جای ایران کجاست؟

اگر تصمیم به سفر دارید و مقصد سفر شما ایران است، پس حتما این سوال در ذهن شما شکل گرفته است که زیباترین جای ایران کجاست؟ ما در اینجا زیباترین مکان های ایران را به شما معرفی خواهیم نمود تا سفری به یاد ماندنی داشته باشید. پس با ما همراه باشید. ایران کشور دیدنی هاست و زیبایی های این کشور بی انتهاست. برای سفر به جای جای این کشور ابتدا بهتر است اطلاعاتی در ارتباط با دیدنی های آن منطقه داشته باشید. اگر این سوال در ذهن شما به وجود آمده است که زیباترین جای ایران کجاست؟ پس با ما همراه شوید تا در ادامه به معرفی زیبایی های ایران کشور بپردازیم.

زیباترین جای شمال کجاست؟

اقامتگاه بومگردی عمو در مینودشت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

چرا سفر به شمال ایران

کشورمان مناطق بکر و زیبا بسیار دارد اما اگر طرفدار طبیعت و دریا و مناطق زیبا و بکر جنگلی هستید، شاید بتوان گفت زیباترین این مناطق را در ایران پیدا خواهید کرد. حال اینکه زیباترین جای ایران کجاست؟ بستگی به سلیقه و نظر شما نیز دارد. ایران کشور از شرق تا غرب، نواحی سرسبز، آبشار های زیبا، دریاچه ها، روستا های زیبا و قدیمی بسیار دارد. با سفر به این منطقه و دیدن زیبایی های هر بخش هوش و حواس از سرتان خواهد پرید. پس اگر تصمیم به سفر به این منطقه دارید بهتر است زیبایی های آن را بهتر بشناسید.

از نظر شما زیباترین جای ایران کجاست؟

● دریاچه لفور در استان مازندران
● دریاچه چورت در استان مازندران شهرستان ساری
● جنگل نیرنگ در استان مازندران شهر نوشهر
● جنگل های دو هزار و سه هزار در استان مازندران شهرستان تنکابن
● روستای زیبای مازیچال
● روستای کندلوس
● اولسبلنگاه ماسال در استان گیلان
● ماسوله در استان گیلان شهر فومن
● و…

همانطور که گفتیم زیبایی های ایران قابل شمارش نیست و مکان های بسیار زیبایی در سه استان شمالی کشورمان وجود دارد.

انتخاب اقامتگاه خوب و راحت 

حال که تصمیم به سفر دارید ابتدا بهتر است برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشید تا از سفر خود لذت ببرید. اگر در فکر رزرو اقامتگاه یا هتل هستید، پیشنهاد ما به شما اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت در مینودشت استان گلستان در میان جنگل های برکر و آرام است، این اقامتگاه زیبا واقع در استان گلستان، شهرستان مینودشت با سبکی سنتی در کنار طبیعت زیبا و در ارتفاعات جنگل های گلستان واقع شده است. با اقامت در این اقامتگاه سنتی و زیبا، مسیر دسترسی آسانی به دیدنی های استان گلستان از جمله آبشار کبودوال، چشمه گل رامیان، آبشار لوه و … خواهید داشت.

Iran Ecotourism residence

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.