زیباترین جای شمال کجاست

اگرچه بدون هیچ شک و تردیدی همهٔ آفریده های خداوند مهربان زیبا و بی عیب و نقصی است، با توجه به موضوع این پست هر نوع آب و هوا و طبیعتی زیبایی و آرامش خاص خود را دارد. قرار گرفتن در هر طبیعت و منظره ای حتی کویر هم روح انسان را تازه می کند. کشور زیبای ما هم از همه نوع آب و هوا و شرایط جوی بهره مند است. هم صاحب دریا و خلیج است، هم با بخشی از بزرگترین دریاچهٔ جهان هم مرز است. هم دارای کویر بزرگ خشک و سوزان است و هم سرسبزترین و انبوه ترین جنگل ها را در خود جای داده.

 

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

شمال کشور زیبای ما ایران به علت داشتن آب و هوای معتدل و مرطوب و همیشه بارانی که با رشته کوه های بلند البرز از قسمت مرکزی و کوهستانی جدا شده، دارای طبیعت سرسبز و پوشیده از جنگل است و نسبت به بقیه نقاط بارندگی بیشتری دارد که باعث حفظ سرسبزی و زیبایی چشم نواز است. قرار گرفتن در مجاورت دریای خزر شمال ایران را از دو موهبت بزرگ جنگل و دریا در کنار هم بهره مند کرده است.  شمال ایران شامل سه استان گیلان، مازندران و گلستان می شود که همه این استان ها دارای جنگل های بزرگ و انبوه هیرکانی، رودهای خروشان، چشمه ها، غارها و … که با سفر به هر بخش آن با انبوهی از دیدنی ها و مناظر ناب و روح نواز روبرو می شوید که جای جای آن زیباست و به دل می نشیند و خاص است. و هیچگاه نمی توان گفت که یک شهر یا یک روستا یا یک منطقه خاص بهترین و زیباترین و بکرترین نقطه شمال است.

سوئیت رویا

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

بدون هیچ شکی همه جای ایران و همه جای شمال زیباست و ستودنی اما به علت وسعت بالای این منطقه که سه استان در آن جای گرفته اند،بهتر است که زیبایی ها و موقعیت های بکر و ناب هر منطقه، هر شهر و هر روستا به صورت جداگانه توسط گروه ها یا اقامتگاه های خاص بوم گردی و گردشگری به هر شخص علاقمند به این موضوع شناسانده شود.ما هم در یکی از این استانهای سرسبز شمالی یعنی در استان گلستان زندگی می کنیم. در همه جای این استان بیشمار منطقه و مکان دیدنی و تفریحی وجود دارد. هر شهر و هر روستا خود دنیایی از مناظر و اماکن دیدنی و تفریحی و تاریخی و گردشگری ست. 

اقامتگاه بومگردی عمو قدرت که در روستای قلعچه شهرستان مینودشت قرار دارد، براحتی می تواند تمامی نقاط دیدنی و مناطق بکری که در نزدیکی آن قرار دارد را به علاقمندان بومگردشگر که مشتاق آشنا شدن با زیبایی های آن منطقه هستند، بشناساند.

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامت : 09111761650

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *