لیست اقامتگاه های بومگردی

با توجه به افزایش نیاز مسافران به شرکت در گروه های بوم گردی و علاقه به سفرهای کوتاه و هیجان انگیز و آرامش بخش، اقامتگاه های بوم گردی مختلفی با ارائهٔ خدمات و قیمت های متفاوت بوجود آمدن که هریک برای جذب مسافر بیشتر اقدام به ارائهٔ خدمات مختلف و متفاوتی از دیگر اقامتگاه ها نموده اند . قرار گرفتن اقامتگاه های بوم گردی در یک موقعیت جغرافیایی خاص که علاوه بر در دسترس بودن به مکان دنج و آرام بخش طبیعت، در نزدیکی آثار و ابنیهٔ باستانی هم قرار گرفته باشد تا مسافرانی که از شهرها و استان های دورتر به این مکان می ایند، علاوه بر استفاده از محیط مطلوب طبیعت، با تاریخ و گذشتهٔ آن شهر نیز آشنا شوند، از مزیت های آن اقامتگاه بومگردی محسوب می شود.

اقامتگاه بومگردی عمو قدرت

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

دوستان، شهروندان و هم وطنان عزیز به راحتی می توانند با جستجو در اینترنت به لیستی از تمامی اقامتگاه های بوم گردی جای جایِ ایران دست یابند. لیستی از اقامتگاه های بومگردی که در آن به راحتی تصویری از محل اقامتگاه به همراه تمامی امکانات با تصاویر مربوطه با توضیحی کامل از خدمات و غذاها به همراه قیمت که امکان رزروِ آن اقامتگاه به صورت آنلاین نیز وجود دارد. به راحتی می توانید با مشاهده و مقایسه قیمت ها با خدمات تور و … آن آشنا شده و مقصد و مسیر دلخواه خود را انتخاب نمایید.

اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

تلفن رزرو اقامت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

حیطهٔ شمال ایران به علت داشتن آب و هوای معتدل و مرطوب از بهترین و زیباترین مناطق است که هر انسانی از مشاهده مناظر آن لذت خواهد برد. اقامتگاه بوم گردیِ عمو قدرت هم در راسِ لیست اقامتگاه های بومگردی قرار دارد. اقامتگاهی که با قرار گرفتن در روستای سرسبز قلعچه از توابع شهرستان مینودشت با اتاق ها و سوئیت ها و سالن های غذاخوری کاملا سنتی یادآور زندگی سنتی و آرام مردمان گذشته است. این اقامتگاه زیبا دارای تورهای تفریحی به سایر مکانها و ایجاد لحظات مفرح برای مسافران عزیز خود می باشد. مثلا مسافرانی که به این اقامتگاه مراجعه می کنند می توانند از تفریحات لذت‌بخشی چون اسب سواری، دوچرخه سواری و … که این اقامتگاه برای مسافران عزیزش در نظر گرفته استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.