مکانهای بکر استان گلستان

استان زیبا و سرسبز گلستان یکی از استان های مرزی است که در شمال شرق ایران واقع شده است که از شمال با کشور ترکمنستان ، از شرق با استان خراسان شمالی ، از جنوب با استان سمنان و از غرب با بخشی از مرز دریای خزر و استان مازندران هم مرز می باشد که بدلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مرطوب دارای بیشمار مناطق بکر و طبیعت زیبا می باشد که به صورت مختصر به اعلام این مناطق زیبا و گاها معروف در هر شهر می پردازیم . جنگل زیبا و معروف ناهارخوران، جنگل النگدره گرگان، روستای زیارت که دارای چشمه آب گرم، آبشارهای دوقلو، دره تل انبار و خال دره و امام زاده زیارت است و در تمام فصول سال گردشگران از نقاط مختلف ایران مشتاق دیدن این مکان معروف و زیبا هستند.

برج قابوس

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

آب بندان روستای توشن، رودخانه دوبرار النگدره، آبشار رنگو، جنگل چلگیسو که مجموعه ای از شش آبشار خروشان با جاده صعب العبور ، روستای جهان نما و درازنو و میل رادکان شهرستان کردکوی و همچنین آبشار هفت طبقه یا آبشار شادان نیز در شهرستان کردکوی قرار دارند.  آبشار کبودوال، روستای زرین گل ، چشمه زرین گل از شهرستان علی آباد کتول. دره چلی سفلی در نزدیکی روستای محمدآباد از توابع علی آباد. کوه قلعه موران یا قلعه میران شهرستان رامیان، چشمه یا تالاب گل رامیان. آبشار بسیار زیبای شیرآباد خان ببین و همچنین غار شیر آباد . تفرجگاه سوجان، زیارتگاه پیرباد ، تپه شبنم و روستای فارسیان شهرستان آزادشهر . روستای پنو ، تالاب سولوکلی و دشت شقایق در گالیکش. روستای زاو ، جنگل پلکانی  وزیارتگاه و قبرستان خالدنبی با مسیر و جاده ای رویایی در کلاله.

Kaboud-val

تلفن رزرو اقامتگاه عموقدرت : ۰۹۱۱۱۷۶۱۶۵۰

مجتمع سوار کاری گنبد، امامزاده یحیی بن زید، میل گنبدقابوس که بلندترین برج آجری جهان است. تالاب گمیشان ، جزیره آشوراده که بزرگترین جزیره در ایران است. اسکله تفریحی بندرترکمن، پارک جنگلی باغو در بندرگز تنها معدود نقاط دیدنی استان گلستان هستند که در تمام روستاها و مناطق وجود نقاط بکر با طبیعت زیبا و چشم نواز باعث افتخار زندگی کردن در این استان زیباست .گردشگران عزیزی که به  اقامتگاه عموقدرت واقع در شهرستان مینودشت می روند میتوانند از سایر جاذبه های گردشگری استان مثل آبشار لوه، آبشار شیرآباد، چشمه گل رامیان ، گورستان خالدنبی، برج قابوس و آبشار کبود وال بازدید و سفر خاطره انگیزی را رقم بزنند. از تور های جانبی اقامتگاه نیز میتوان به تور دوچرخه سواری، کوه نوردی، پاراگلایدر، پارک ملی گلستان، بازدید از گورستان خالد نبی، سوارکاری، بازدید از برج قابوس و اجرای مراسم کنسرت زنده در پایان هفته به صورت دائم اشاره نمود.

پارک ملی گلستان

تماس با اقامتگاه بوم گردی عمو قدرت

استان گلستان، مینودشت، روستای قلعچه، بعد از سد نرماب، اقامتگاه بومگردی عمو قدرت 

تلفن رزرو اقامتگاه عمو قدرت : 09111761650

Related Images:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *